SEZON AÇILIŞI

Yazan: narbisk Tarih: Eki 10th, 2010 | Kategori:: Genel

SEZON AÇILIŞI

Narlıdere Briç İhtisas Spor Kulübünün 2010 – 2011 sezonu AÇILIŞ ve merhum ALTUNER TURAN’ı anma turnuvası 06 Kasım 2010 Cumartesi günü saat 14:00′te  kulübümüze 50 metre mesafede Narbel Salonunda  yapılacaktır.

Turnuvaya katılış ücreti 10.00 TL olup, tüm kategorilerde kupa ödülü verilecektir. Ayrıca mangalda köfte ekmek ve ayran ikramımız olacaktır.

Altuner Turan

(E) Hv. Plt. Alb

( 01.01.1937 – 24.10.2009 )

İlk ve orta öğrenimini doğduğu Diyarbakır’da yapan Altuner Turan, kazandığı Kuleli Askeri Lisesinden sonra Hava Harp Okulundan 1957 yılında, pilot teğmen olarak mezun olmuştur.

Hava Kuvvetleri Komutanlığının muhtelif  birliklerinde muharip uçucu görevleri yaptıktan sonra, Hava Lisan Okulunda (İzmir) yabancı dil öğretmenliği ve yurtdışı NATO Karargah görevlerinde bulunan Turan, albay rütbesinde emekli olmuştur.

Emekli olduktan sonra İzmir Ticaret Odası Halk ve Dış İlişkiler Müdürlüğü ile Ege Giyim Sanayi Derneği Müdürlüğü görevlerini de yapan Altuner Turan’ın; Narlıdere Briç İhtisas Spor Kulübünün bugünlere gelmesine Yönetim Kurulu Başkanı (2006 – 2008 ) olarak önemli katkıları olmuştur.

Merhum başkanımız, Turan abimizi saygıyla anıyoruz.

AÇILIŞ TURNUVAMIZ YAPILDI

Açılış ve Merhum Altuner Turan’ı anma turnuvasında bizi yanlız bırakmayan tüm briç sever dostlarımıza teşekkür ederiz.

Ayrıca turvuvamızda bulunan Altuner Turan’ın eşi ve çocuklarına da teşekkür ederiz.

Turnuva fotoğrafları:

Merhum Altuner Turan'ın eşi ve çocukları

Narlıdere Briç Kulübü başkanı Sacit Kutlay'ın açılış konuşması